Informacja dla studentów kierunku wiodącego prawo!

W związku z tym, że w pierwszym semestrze 2020 pojawiły się liczne problemy z zapisywaniem na zajęcia z prawa, w tym zbyt duża liczba studentów w niektórych grupach, w semestrze letnim 2021 studenci prawa z MISHIS będą się sami rejestrować na zajęcia z prawa tak jak studenci z WPiA.

Termin zapisów to prawdopodobnie drugi tydzień stycznia, terminy zapisów będą Państwo widzieć w USOSweb w zakładce rejestracja.

Jak będą Państwo chcieli zmienić grupę, muszą Państwo wypełnić wniosek i zdobyć zgody mailowe prowadzących zajęcia

wypełniony formularz należy wysłać do: rogula@amu.edu.pl

Samodzielna rejestracja dotyczy tylko przedmiotów z prawa. Na pozostałe przedmioty (przedmioty dodatkowe, przedmioty MISHIS itp.) nadal będzie zapisywać p. Barbara Walkowiak. Proszę przysyłać mailowo na adres 1barbara@amu.edu.pl do 15 marca skany planów z podpisem tutora tylko na przedmioty spoza kierunku prawo.

Przedmioty z prawa, na które Państwo się zapisali, proszę podpinać pod program DM-MISHIS.

W razie pytań należy się kontaktować z p. Barbarą Walkowiak.