Ważny komunikat w sprawie wyjazdu do Turcji

Szanowni Państwo!

Pierwszeństwo przy zapisywaniu się na wyjazd do Stambułu mają studenci I roku MISHiS oraz I roku studiów śródziemnomorskich (licencjat). Studenci podczas tego wyjazdu realizować będą kolejne etapy swoich projektów badawczych w ramach przedmiotów prowadzonych przez prof. A. Mikołajczaka oraz dra hab. Rafała Dymczyka.

W związku z dużym zainteresowaniem uczestników wyjazdu informuję, że lista zamknięta dla osób spoza tych dwóch kierunków będzie jedynie do wtorku 22 stycznia. Oznacza to, że w środę 23 stycznia rozpoczynam dopisywanie osób z listy rezerwowej (jeśli będą jeszcze miejsca). Reasumując – studenci z I roku MISHiS oraz I roku studiów śródziemnomorskich zobowiązani są do dokonania wpłaty do 22 stycznia. Jeśli ktoś będzie chciał się zapisać po tym terminie, a nie będzie już miejsc, nic nie będziemy mogli już zrobić. Argument, ze muszą Państwo zrealizować projekt badawczy nie będzie już uwzględniany.

Przypominam, że warunkiem rezerwacji miejsca jest podanie wszystkich danych:

• imię i nazwisko
  • e-mail, numer telefonu
  • data urodzenia
  • numer paszportu oraz data ważności dokumentu

oraz dokonanie wpłaty w wysokości 500 zł gotówką (nie ma możliwości płacenia kartą, dokonania przelewu itp.)

Przypominam też, że rejestracji można dokonać w sekretariacie MISHiS (pokój 244 Collegium Maius) we wtorki i środy w godzinach 10.00-14.00.