V obóz naukowo-integracyjnym „Między ciszą a ciszą”

Zapraszamy do udziału w V obozie naukowo-integracyjnym „Między ciszą a ciszą”, który odbędzie się w dniach 7-9 grudnia w Zespole Pałacowo-Parkowym w Gułtowach.

Spotkanie to przeznaczone jest dla studentów zainteresowanych wkroczeniem w świat osób niesłyszących, poznaniem ich języka, kultury i historii. Jest to również doskonała okazja do integracji studentów słyszących z ich niesłyszącymi rówieśnikami. W przepięknych okolicznościach przyrody i w murach pałacu uczestnicy będą mogli wziąć udział w teledysku piosenki miganej, warsztatach interpersonalnych, lektoracie polskiego języka migowego, wieczoru filmowego.

Dzięki wsparciu finansowemu władz rektorskich organizatorzy zapewniają uczestnikom dwa noclegi, pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe), materiały szkoleniowe. Gwarantują też dobrze spędzony czas 🙂
Koszt udziału wynosi 30 zł.

Zgłoszenia przyjmuje dr Karolina Ruta-Korytowska: karuta@amu.edu.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń.