Potwierdzanie udziału w szkole letniej

Szanowni Państwo,prosimy o potwierdzanie udziału w szkole letniej organizowanej przez prof. Rafała Dymczyka dla studentów MISHiS uczestniczących w bieżącym roku akademickim w prowadzonych przez niego zajęciach „Prakseologii projektów badawczych” (I rok studiów magisterskich).
Szkoła letnia „MISHiS – Media, Informacja, Spiski, Humaniści i Społeczeństwo. Jak przeżyć w świecie dezinformacji” zrealizowana zostanie w dniach 10-12 czerwca, ze środków projektu „Uniwersytet jutra„.
Potwierdzenia udziału należy dokonać kontaktując się z sekretariatem MISHiS i podając swoje dane do czwartku 2-go czerwca. Po tym terminie nie będzie już niestety możliwości dopisania się na listę uczestników.
Wyjazd na szkołę letnią do Stronia Śląskiego zaplanowano na godz. 9:00 w piątek 10.06.2022 – zbiórka przed budynkiem Teatru Wielkiego, ul. Fredry 9.
Powrót do Poznania w niedzielę 12.06.2022 ok. godz. 16:00.