Info dla uczestników wyjazdu do Rzymu

1. ZMIENIONY TERMIN WYJAZDU: Wyjazd w piątek 4.05 o godz. 14:30 – Piątkowska 80, k. Biedronki, k. DS Jagienka i Zbyszko. Wyjeżdżamy wcześniej na prośbę kierowców, ze względu na to, że w Niemczech jest obecnie prowadzonych wiele prac remontowych. Z tego powodu na trasie naszego przejazdu może być kilka dużych „korków”.

2. Poduszki i koce są na wyposażeniu wszystkich domków. Należy pamiętać jednak o zabraniu własnej bielizny pościelowej (prześcieradeł oraz poszewek na koce i poduszki) oraz ręczników i ściereczek kuchennych. Naczynia i sztućce są na wyposażeniu domków. Oczywiście można bieliznę pościelową wypożyczyć na campingu, ale po co za nią dodatkowo płacić…

3. Kaucja

Po przyjeździe zostaniecie poproszeni o pozostawienie kaucji za korzystanie z zakwaterowania. Dokładne informacje o wysokości kaucji oraz o sposobie płatności podamy po dojechaniu na camping. Przy wyjeździe w określonych godzinach wymeldowania kaucja zostanie zwrócona, o ile oczywiście zakwaterowanie pozostawione będzie w dobrym stanie (posprzątane, bez usterek i uszkodzeń). Kaucja wynosi ok. 100-150 EUR za cały domek.

4. Opłata klimatyczna – Camping Fabulous przysłał informację, że pobierze od każdego gościa 2 EUR za dobę, za każdy dzień pobytu – ma do tego prawo w myśl włoskiego prawa.

5. Przypominam o zabraniu kanapek i napojów na drogę. W autokarze będzie możliwość uzyskać podczas postojów bezpłatnie wrzątek. Radzimy zabrać herbatę, kawę lub zupki błyskawiczne.

Na tym etapie, w razie jakichkolwiek wątpliwości proszę kontaktować się wyłącznie z drem Rafałem Dymczykiem!