Obowiązkowe zajęcia na MSI

1. Wstęp do badań interdyscyplinarnych – obowiązkowe dla studentów MSI I roku I stopnia i studiów jednolitych. Zajęcia prowadzi prof. Aleksander Mikołajczak w poniedziałki w sali 325 (ul. Fredry 10) w godz. 17.00 – 18.30.
  2. Kształtowanie umiejętności interpersonalnych – obowiązkowe dla studentów MSI I roku I stopnia i studiów jednolitych. Zajęcia prowadzi prof. Rafał Dymczyk w środy w sali 330 (ul. Fredry 10) w godz. 18.45 – 20.15.
  3. Profesor Konrad Dominas poda w późniejszym czasie informacje o zajęciach przez niego prowadzonych: Semiotyka cyfrowej informacji (zajęcia obowiązkowe dla studentów MSI II roku I stopnia i studiów jednolitych 5-letnich) oraz Forum dyskusji interdyscyplinarnej (obowiązkowe dla studentów MSI I roku II stopnia i IV roku studiów jednolitych).