Home » Aktualności » 8 edycja badania jakości kształcenia

8 edycja badania jakości kształcenia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w 8 edycji badania jakości kształcenia, które na stałe już wpisało się w kalendarz wydarzeń na naszej uczelni i trwać będzie od 30 kwietnia do 30 czerwca 2017 r.

Zgodnie z Państwa oczekiwaniami zachowaliśmy uproszczony kwestionariusz z roku ubiegłego, dzięki czemu wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż kilka minut.

Celem badania jest systematyczna diagnoza mocnych i słabych stron prowadzonej przez nas dydaktyki i podejmowanie na tej podstawie działań na rzecz jej doskonalenia.
Wszystkie raporty – szczegółowe dla kolejnych edycji badania, a także opracowania porównawcze znajdują się na stronie www.brjk.amu.edu.pl.

Zachęcam każdego pracownika  dydaktycznego, naukowo-dydaktycznego, doktoranta, studenta studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz słuchacza studiów podyplomowych do wzięcia udziału w badaniu.

Anonimowa ankieta jest dostępna po zalogowaniu do systemu usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl.

Rektor
Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki

godz. 9.00-15.00 (poniedziałek-czwartek)

pokój nr 84 (parter)